Lobos ‘Kom Uit Uw Kot’ Quiz

Lobos ‘Kom Uit Uw Kot’ Quiz

QUIZ vrijdag 12 mei

Nu de quarantaine er een beetje losser aan toe ging, organiseerden we een laatste keer de Lobos ‘Blijf in Uw Kot’ Quiz, deels online en deels in de Bosbar! Wie wou kon live wil deelnemen vanuit de Bosbar (maximum 5 ploegen van 4 personen), de rest moest het naar goede gewoonte van thuis doen. 

De winnende ploeg krijgt een fles cava en 4 consumptie bonnetjes – De tweede ploeg een fles Bosbier en 4 consumptie bonnetjes en de derde ploeg 4 consumptie bonnetjes. Je prijs claimen kan via info@vzwlobos.be

Uitslag: 

StandPloegnaamTotale scoreCorrecte antwoorden 
1Hulla Ballou4208940 
2Brulboeiaapjes3858937 
3The Red Lips3827137 
4El Locco!2510629 
5De Ledebeekers2361028 
6De Vossies1957724 
7Babbeluttes1841722 

 


QUIZ vrijdag 8 mei

Uitslag: 

Jammer genoeg konden we geen winnaar vaststellen aangezien de quiz software in het midden van de actie besloot om vast te lopen. Maar zijn we niet allemaal winnaars? Wij menen van wel 🙂

Enkele beelden van de quiz, deze keer stonden er enkele van onze sponsors in de kijker:

 


QUIZ vrijdag 17 april 

Uitslag: 

StandPloegnaamTotale scoreCorrecte antwoorden
1Neighbours2908629
2Brulboeiaapjes2799928
3No Mercy2682126
4Miracoli Light2546425
5Kmoestvanward2461625
6De ledebeekers2444426
7Audenaerdekes2388526
8Nulenskes2116522
9The first one2049224
10moeder&dochter1955222
11Roandp1930622
12Kapelaanwegel 91817121
13The red lips1735019
14Carrie1728820
15De dutskes1661219
16Coronatijger1640720
17De knotskes1611319
18Claeys1486120
19Cerisekes1437618
20Team Stellie1399917
21Reinaertlaan TL1299217

Bekijk hier de video van de top 3:

 

Enkele beelden van de quiz:

 

 

 

 

 

 

 

Hoe het in zijn werk gaat en wat je nodig hebt kan je hier terugvinden:


Scherm 1 (tablet, pc of laptop)

Op dit scherm zal je de quizvragen, quizmasters en tussenstand kunnen volgen,  en dit via Zoom. Dit is een stukje software om online te kunnen vergaderen. Zoom installeren en een account aanmaken doe je hier, dit doe je best even op voorhand.

Klik om 19u45 op deze link om deel te kunnen nemen: https://onespan.zoom.us/j/94022546451

Indien je de software niet kan of wil installeren, kan je de meeting ook openen in je browser, en dat via deze link.

 

Scherm 2 (tablet of smart phone)

Hierop moet je de gratis quiz app Kahoot installeren. Zo kan je tijdens de quiz de juiste antwoorden aanduiden op je smart phone. Kahoot installeren op een iPhone doe je via deze link (of zoek op de Apple Store naar Kahoot).

Voor Android gebruik je deze link (of zoek op Kahoot in de Google Play Store).

Je bent nu klaar om te quizzen!

Wanneer je om 19u45 aanmeld voor de Zoom meeting, zal je daar op het scherm een pincode zien, deze geef je in in de Kahoot app op je smartphone, en zo zit je direct in de Quiz.

Nog even een groepsnaam ingeven en klaar!

4 reacties

  1. T'Joncke schreef:

    Graag schrijf ik een ploegje in voor de quiz op 8 mei.
    Naam: TDW op tournee

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.