Bosbar
Boskapellaan 79a
9080   LOCHRISTI

V.Z.W. Wijkcomité LOBOS
p.a. Ledebeekweg 107
9080   LOCHRISTI

BTW: BE 431 000 692
e-mail: info@vzwlobos.be
IBAN: BE34 7512 0688 6690

Stuur ons een berichtje:

Schakel JavaScript in je browser in om dit formulier in te vullen.
Naam

Het bestuur

Het bestuur vergadert maandelijks in het wijklokaal.

Ieder jaar in de maand januari wordt er een algemene vergadering belegd. Het mandaat van de bestuursleden duurt vier jaar. Om de twee jaar wordt de helft van de bestuursleden gekozen. Jaarlijks wordt er een toezichter op het financieel beheer aangesteld die belast is met de controle en het nazicht van de boekhouding en de financiële verrichtingen van de V.Z.W.

Met ideeën of bepaalde problemen in de wijk kan u steeds terecht bij de bestuursleden.

Voorzitter
Dina Van Haecke

Ledebeekweg 107
GSM: 0477 21 34 22
dina@vzwlobos.be

Ondervoorzitter
Ward Leenaert

Kapelaanwegel 10
GSM: 0474 43 13 83
ward@vzwlobos.be

Penningmeester 
Sabine Vanlerberghe

Loboslaan 31
GSM: 0478 23 67 43
sabine@vzwlobos.be

Marketing
Dennis Verkinderen

Ommegangstraat 116
GSM: 0486 85 98 05
dennis@vzwlobos.be

Secretaris
Liesbeth Velter

Reinaertlaan 3
GSM: 0496704124
liesbeth@vzwlobos.be

Beheerder
Gwyneth van Gendt
 
Ledebeekweg 105
GSM: 0497/62 54 52
gwyneth@vzwlobos.be
Beheerder
Stijn De Rammelaere
 
Ommegangstraat 110
GSM: 0486/27 34 62
stijn@vzwlobos.be
Financieel commissaris
Theo De Laender

Op deze data komt het bestuur bijeen:

mei 2024

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31