Contact

V.Z.W. Wijkcomité LOBOS
p.a. Bosakkers 59
9080   LOCHRISTI

BTW: BE 431 000 692
e-mail: info@vzwlobos.be
IBAN: BE34 7512 0688 6690

Contactformulier:

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Uw bericht

Het bestuur

Het bestuur vergadert maandelijks in het wijklokaal.

Ieder jaar in de maand januari wordt er een algemene vergadering belegd. Het mandaat van de bestuursleden duurt vier jaar. Om de twee jaar wordt de helft van de bestuursleden gekozen. Jaarlijks wordt er een toezichter op het financieel beheer aangesteld die belast is met de controle en het nazicht van de boekhouding en de financiële verrichtingen van de V.Z.W.

Met ideeën of bepaalde problemen in de wijk kan u steeds terecht bij de bestuursleden.

ChristopheSabineDennis
Voorzitter:
Christophe Tillie
Penningmeester:
Sabine Vanlerberghe
Secretaris:
Dennis Verkinderen
Bosakkers 59
GSM: 0474 98 03 41
Christophe@vzwlobos.be
Loboslaan 31
GSM: 0478 23 67 43
Sabine@vzwlobos.be
Ommegangstraat 116
GSM: 0486 85 98 05
Dennis@vzwlobos.be

 

WardVéroFilip
Beheerder:
Ward Leenaert
Beheerder:
Véronique Joos
Beheerder:
Filip Bennesteker
Ommegangstraat 136
GSM: 0474 43 13 83
Ward@vzwlobos.be
Bosakkers 57
GSM: 0495 75 76 92
Veronique@vzwlobos.be
Loboslaan 23
GSM: 0475 32 15 70
Filip@vzwlobos.be

 

Caroline 
Beheerder:
Dina Van Haecke
Financieel toezichter:
Caroline Vande Putte
 
Ledebeekweg 116
GSM: 0477 21 34 22
Dina@vzwlobos.be
  

 

Op deze data komt het bestuur bijeen:

november 2018

madiwodovrzazo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30