Contact

V.Z.W. Wijkcomité LOBOS
p.a. Bosakkers 59
9080   LOCHRISTI

BTW: BE 431 000 692
e-mail: info@vzwlobos.be
IBAN: BE34 7512 0688 6690

Contactformulier:

    Uw naam (verplicht)

    Uw e-mail (verplicht)

    Uw bericht

    Het bestuur

    Het bestuur vergadert maandelijks in het wijklokaal.

    Ieder jaar in de maand januari wordt er een algemene vergadering belegd. Het mandaat van de bestuursleden duurt vier jaar. Om de twee jaar wordt de helft van de bestuursleden gekozen. Jaarlijks wordt er een toezichter op het financieel beheer aangesteld die belast is met de controle en het nazicht van de boekhouding en de financiële verrichtingen van de V.Z.W.

    Met ideeën of bepaalde problemen in de wijk kan u steeds terecht bij de bestuursleden.

    ChristopheSabineWard
    Voorzitter:
    Christophe Tillie
    Penningmeester:
    Sabine Vanlerberghe
    Secretaris:
    Ward Leenaert
    Bosakkers 59
    GSM: 0474 98 03 41
    Christophe@vzwlobos.be
    Loboslaan 31
    GSM: 0478 23 67 43
    Sabine@vzwlobos.be
    Ommegangstraat 136
    GSM: 0474 43 13 83
    Ward@vzwlobos.be

     

    DennisVéroFilip
    Marketing:
    Dennis Verkinderen
    Beheerder:
    Véronique Joos
    Beheerder:
    Filip Bennesteker
    Ommegangstraat 116
    GSM: 0486 85 98 05
    Dennis@vzwlobos.be
    GSM: 0495 75 76 92
    Veronique@vzwlobos.be
    Loboslaan 23
    GSM: 0475 32 15 70
    Filip@vzwlobos.be

     

    Beheerder:
    Dina Van Haecke
    Beheerder:
    Jarne Audenaerde
    Beheerder:
    Liesbeth Velter
    Ledebeekweg 107
    GSM: 0477 21 34 22
    Dina@vzwlobos.be

    Bedevaartlaan 21
    GSM: 0492034012
    Jarne@vzwlobos.be

    Reinaertlaan 3
    GSM: 0496704124
    liesbeth@vzwlobos.be

     

     
    Financieel toezichter:
    Theo De Laender

     

     

     

    Op deze data komt het bestuur bijeen:

    november 2020

    madiwodovrzazo
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30