Contact

V.Z.W. Wijkcomité LOBOS
p.a. Ledebeekweg 107
9080 LOCHRISTI

BTW: BE 431 000 692
e-mail: info@vzwlobos.be
IBAN: BE34 7512 0688 6690

Contactformulier:

    Uw naam (verplicht)

    Uw e-mail (verplicht)

    Uw bericht

    Het bestuur

    Het bestuur vergadert maandelijks in het wijklokaal.

    Ieder jaar in de maand januari wordt er een algemene vergadering belegd. Het mandaat van de bestuursleden duurt vier jaar. Om de twee jaar wordt de helft van de bestuursleden gekozen. Jaarlijks wordt er een toezichter op het financieel beheer aangesteld die belast is met de controle en het nazicht van de boekhouding en de financiële verrichtingen van de V.Z.W.

    Met ideeën of bepaalde problemen in de wijk kan u steeds terecht bij de bestuursleden.

    Ward Sabine
    Voorzitter
    Dina Van Haecke
    Ondervoorzitter
    Ward Leenaert

    Penningmeester
    Sabine Vanlerberghe

    Ledebeekweg 107
    GSM: 0477 21 34 22
    dina@vzwlobos.be

    Kapelaanwegel 10
    GSM: 0474 43 13 83
    ward@vzwlobos.be

    Loboslaan 31
    GSM: 0478 23 67 43
    sabine@vzwlobos.be

     

    Dennis Véro
    Secretaris
    Liesbeth Velter
    Marketing
    Dennis Verkinderen
    Beheerder
    Véronique Joos
    Reinaertlaan 3
    GSM: 0496704124
    liesbeth@vzwlobos.be
    Ommegangstraat 116
    GSM: 0486 85 98 05
    dennis@vzwlobos.be
    GSM: 0495 75 76 92
    veronique@vzwlobos.be

     

    Filip
    Beheerder
    Filip Bennesteker
    Beheerder
    Jarne Audenaerde
    Financieel toezichter
    Theo De Laender
    Loboslaan 23
    GSM: 0475 32 15 70
    filip@vzwlobos.be

    Bedevaartlaan 21
    GSM: 0492034012
    jarne@vzwlobos.be

     

    Op deze data komt het bestuur bijeen:

    september 2021

    ma di wo do vr za zo
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30